EFFICIENCY EUBAGE HEALTH INNOVATION

Eubage Laboratory develops, produces and markets ethical nutrients and nutritional supplements of pharmaceutical quality. By strictly adhering to the pharmaceutical industry’s good manufacturing processes (GMP), Eubage laboratory offers the strongest guaranties in terms of analysis, traceability and purity of all raw materials used in the development of exclusive formulas that guarantee an optimal result.

PRIORYTET NOWOŚCI

Laboratorium Eubage bierze udział w kilku projektach uniwersyteckich badań naukowych w rozwoju opatentowanych procesów przyswajania składników odżywczych i suplementów żywieniowych, zwłaszcza w zakresie biokatalizy.

Siedziba Laboratorium Eubage znajduje się w Parku Naukowym w Louvain-la-Neuve. Jest to miejsce badań i rozwoju o miedzynarodowej reputacji dedykowany wyłącznie nauce i inżynierii, chemii, farmaceutyce i parafarmaceutyce, w oparciu o ścisłą współpracę z Katolickim Uniwersytecie w Louvain. 150 przedsiębiorstw korzysta z prawa do eksploatacji, zgodnie ze ścisłymi kryteriami (Abbott, Bayer, Eli Lilly, Monsanto, Omnichem, Pfizer, Shell, Wyeth, ...).

W tym kontekście inżynierii farmaceutycznej i parafarmaceutycznej o bardzo wysokim poziomie, Laboratorium Eubage znajduje postepową odpowiedź na rynku etycznego składnika odżywczego i suplementu żywieniowego w całej Europie i dąży do przyspieszenia rozwoju gamy poprzez integrację metod pochodzących z najnowszych osiągnięć naukowych.